Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Beschrijving

Illy Iperespresso Arabica Selection Guatemala laat het karakter van hoogwaardige Arabica-koffie uit Guatemala volledig tot zijn recht komen. De koffie heeft een complex en harmonieus smaakprofiel waarin vooral chocolade naar voren komt, aangevuld met zachte tonen van karamel en honing.

De volle body en aangename intensiteit maken deze koffie geschikt voor liefhebbers van een uitgesproken espresso die tegelijkertijd mooi in balans blijft.

Dankzij het Illy Iperespresso-systeem vindt de extractie in twee fasen plaats. Hierdoor ontstaat een aromatische espresso met een volle smaak en een langdurige, fluweelzachte crema.

Met deze voordeelverpakking van 108 capsules heb je voldoende voorraad voor dagelijks gebruik.

Smaakprofiel

4/5
4/5
3/5

Aanvullende Informatie

8003753185699
1 Sep. 2027
Arabica
Capsules
Italië

Beschrijving

Illy Iperespresso Arabica Selection Guatemala laat het karakter van hoogwaardige Arabica-koffie uit Guatemala volledig tot zijn recht komen. De koffie heeft een complex en harmonieus smaakprofiel waarin vooral chocolade naar voren komt, aangevuld met zachte tonen van karamel en honing.

De volle body en aangename intensiteit maken deze koffie geschikt voor liefhebbers van een uitgesproken espresso die tegelijkertijd mooi in balans blijft.

Dankzij het Illy Iperespresso-systeem vindt de extractie in twee fasen plaats. Hierdoor ontstaat een aromatische espresso met een volle smaak en een langdurige, fluweelzachte crema.

Met deze voordeelverpakking van 108 capsules heb je voldoende voorraad voor dagelijks gebruik.

Smaakprofiel

4/5
4/5
3/5

Aanvullende Informatie

8003753185699
1 Sep. 2027
Arabica
Capsules
Italië

Meer van Illy

Classico Bonen
Classico Bonen
€ 6,53 incl. 9% BTW
0.25kg | € 26,12/kg
Intenso Gemalen
Intenso Gemalen
€ 6,53 incl. 9% BTW
0.25kg | € 26,12/kg
Decafeinato Gemalen
Decafeinato Gemalen
€ 6,53 incl. 9% BTW
0.25kg | € 26,12/kg
Brasile Bonen
Brasile Bonen
€ 6,53 incl. 9% BTW
0.25kg | € 26,12/kg
Etiopia Bonen
Etiopia Bonen
€ 6,53 incl. 9% BTW
0.25kg | € 26,12/kg
Decafeinato Bonen
Decafeinato Bonen
€ 6,53 incl. 9% BTW
0.25kg | € 26,12/kg
Classico Gemalen
Classico Gemalen
€ 6,53 incl. 9% BTW
0.25kg | € 26,12/kg
Iperespresso Classico 100% Arabica 108 Capsules
Iperespresso Classico 100% Arabica 108 Capsules
€ 44,93 incl. 9% BTW
0.724kg | € 62,06/kg
Iperespresso Brasile 100% Arabica 108 Capsules
Iperespresso Brasile 100% Arabica 108 Capsules
€ 44,93 incl. 9% BTW
0.724kg | € 62,06/kg
Iperespresso Etiopia 100% Arabica 108 Capsules
Iperespresso Etiopia 100% Arabica 108 Capsules
€ 44,93 incl. 9% BTW
0.724kg | € 62,06/kg
Iperespresso Intenso 100% Arabica 108 Capsules
Iperespresso Intenso 100% Arabica 108 Capsules
€ 44,93 incl. 9% BTW
0.724kg | € 62,06/kg
Iperespresso Decaffeinato 100% Arabica 108 Capsules
Iperespresso Decaffeinato 100% Arabica 108 Capsules
€ 44,93 incl. 9% BTW
0.724kg | € 62,06/kg

Illy - Italiaanse Koffie-Excellence Sinds 1933

Ontdek Illy, het legendarische Italiaanse koffiemerk dat al bijna een eeuw de standaard zet voor premium espresso. Met hun unieke blend van negen zorgvuldig geselecteerde arabicavariëteiten uit de beste plantages ter wereld, transformeert Illy elke koffie-ervaring tot een kunstwerk. Van het iconische zilveren blik tot de karakteristieke zijdezachte smaak met tonen van chocolade en honing - bij Illy draait alles om perfectie. Dit familiebedrijf uit Triëst combineert traditioneel vakmanschap met wetenschappelijke innovatie en duurzaamheid, waardoor elke slok niet alleen heerlijk smaakt, maar ook verantwoord is. Ervaar waarom koffieliefhebbers wereldwijd Illy beschouwen als het ultieme symbool van Italiaanse koffiecultuur.

Lees meer
Illy